9 января
853 просмотров
0 0

Лялька мотанка Великодня голубка

Лялька  мотанка Великодня голубка
Infopositiv.net

Готуємося до великодня. Лялька мотанка — маленький витвір мистецтва.
Вона з’єднує минуле та сучасне. Лялька мотанка Великодня голубка.
Виготовляється з червоної тканини, голова теж червона, (це єдина така лялька, всі інші з білим обличчям)
Червоний колір — символ кохання, свободи. В руках у неї вузлик, свічка, кошик з писанками. На обличчі жовтий хрестик, символ Сонця, пшениці, духовного багатства. Хрест це солярний знак, духовного єднання неба та землі, жіночого та чоловічого.

Спосіб виготовлення: скручування, змотування, зв’язування, без голок. Дозволяється шити, вишивати тільки одяг. У деяких ляльок, голівка виготовлена з горіха, раніше це була маківка (зараз мак не знайдешь). Є ляльки виготовлені за допомогою гілочок (горіха, бузка, берізки) берести. Дуже подобаіться з верхівочок сосни (пишні спідниці, приємний запах)

«Наш оберег ішов з землі, Коли нас скіфами ще звали. І талісман той берегли, І щастя в доленьці шукали. Або коли була війна, І ворог йшов на схил Дніпровий, Чи то котилася чума, Чи хтось був дуже тяжко хворий…» О. Онищенко

Це подаруночки для моїх рідних та друзів. Малеькі зайчики ховають писанки, пам’ятаєте в дитинстві: Подарунок від зайчика, з найкращими побажаннями. Кому сподобались мої ляльки — мотанки: _Закажіть. Висота ляльок від 10 до 30 см. Виготовлені з натуральних тканин, з бабусіного сундучка. Подарунки готуємо до Великодня, можно купити, обо зробити своїми руками.

banner

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *